До 100-річчя Сухомлинського В.О.

02 жовтня, відповідно до плану заходів, у 2-А класі було проведено захід «Хай світом править доброта». Бібліотекар ліцею Людмила Григорівна Ярова разом з класним керівником 2-А класу Ніною Степанівною Островерх занурили учнів у мандрівку казками, оповіданнями. Виконуючи завдання, спираючись на власні знання та спостереження, учні ознайомилися з новими творами В.Сухомлинського.

12 жовтня у Дергачівському ліцеї № 1 був проведений для учнів 6 класів літературний квест з нагоди 100 річчя від дня народження видатного педагога, дитячого письменника

В.О.Сухомлинського. школярі, готуючись до вшанування цієї знаменної дати, зібрали перлини мудрих висловів із творів Василя Сухомлинського

Літературна естафета "Золоте зернятко істини" за творами Василя Сухомлинського пройшла з учнями 4-Б класу. Діти узагальнили знання з біографії українського письменника, познайомилися з новими творами, передаючи один одному золотий колосок.

дивись тут))))