Дошкільний підрозділ

Driving on a Suspended or Revoked License | Kearney, Freeman, Fogarty &  Joshi, PLLC

КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка»- один із найстаріших освітніх закладів міста. Приміщення школи збудовано ще на початку ХХ століття і розраховане для навчання 200-250 дітей. На сьогодні мережа закладу становить 433 учні та 75 вихованців.

Відкриття дошкільного підрозділу припадає на 2011-2012 навчальний рік.              Педагогічний колектив на чолі з директором Зєньковою Ніною Олексіївною, усвідомлюючи важливість проблеми щодо відсутності садочка в мікрорайоні, запропонував створити на базі закладу  спочатку групу  для 30 дітей –п’ятирічок. Власними силами було реконструйовано приміщення майстерень під дитячий садочок. На сьогодні мережа закладу розширилася з 30 до 75 чоловік.З 2014 року функціонує логопедична група для 15 дітей з вадами мовлення .У 2020 році відкрито інклюзивну групу ,в якій надаються послуги  дітям з особливими освітніми потребами.

Дошкільний підрозділ має 3 спальні кімнати, кімнату для занять, роздягальні, туалетну кімнату з необхідним обладнанням. Ігрові майданчики  мають усе для відпочинку та розваг дітей.

У дошкільному підрозділі працює вихователь-логопед, 4 вихователі, асистент вихователя інклюзивної групи, 3 помічники вихователів.