Навчання в русі

Про проведення дослідно-експериментальної  роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів

Список базових загальноосвітніх навчальних

Критерії оцінювання за Дубогай О.Д. Вплив технології «Навчання в русі» на ефективність навчально-виховної роботи з учнями початкової школи

Критерії оцінювання за Дубогай О.Д. Вплив технології «Навчання в русі»  на ефективність освітньої роботи з учнями початкової школи

З 2016/2017 н.р. є учасниками дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання в русі» в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів».

Доповідь директора ліцею Н.О.Зєнькової