Увага! Запрошуємо до 1 класу!

Дата: 19.05.2022 07:02

Шановні батьки !

КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка»

Дергачівської міської ради Харківської області

оголошує набір на 2022-2023 навчальний рік

-учнів 1 класу;

-вихованців  груп дошкільного підрозділу

Зарахування буде проводитись відповідно до законів України  «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти ,затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367.

Для зарахування до закладу батькам необхідно подати заяву (можливо фото) на електронну адресу закладу shoolder1@ukr.net або іншим зручним способом

-до 31.05.2022 року (для 1 класу)

-до 30.06.2022 року (для груп дошкільного підрозділу)

До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини;

-оригінал або копія довідки форми №086-1/о «Довідка про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

-для організації інклюзивного освітнього простору ля дітей з особливими освітніми потребами  до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини( висновок ІРЦ)

Документи, що додаються до заяви , потрібно подати у паперовій формі до початку 2022-2023 навчального року після закінчення дії воєнного стану та  створення безпечних умов для учасників освітнього процесу.