Новорічна лісова казка

Дата: 31.12.2021 09:46

Найголовніше свято дітвори - Новий рік. Тому колектив  КЗ "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка" вирішив відсвяткувати "по новому", а саме замість звичного для нас  дитячого ранку, замінити Новорічною розвагою "Лісова казка".
Новий час народжує все нові форми заходів. Захід не повинен бути перевантаженим, і затягнутим. Принцип: «гра має закінчитися трохи раніше, ніж вона набридне».Чим яскравіше подається матеріал, тим сильніше буде його вплив на емоційну атмосферу.

Саме тому ми вирішили, що пустощі та веселощі будуть
більш доречні. Вони сприятимуть розвитку творчих, артистичних, музичних здібностей дітей, а також вмінню спілкуватися з однолітками та дорослими.

Колектив дошкільного підрозділу провів різноманітні розваги, відповідно до вікових особливостей дітей.  Враховуючи це вихованці міркували на тему "Зимові розваги", з’ясовували "Чим прикрашають ялинку?" та багато іншого.
З одного боку, розвага, де діти виступають у ролі слухачів чи глядачів;
З іншого боку, розвага, де діти - самі активні учасники і виконавці.
Основною метою нашо
го заходу - активізувати, об'єднати творчі прояви дітей, виявити їх ініціативу, і просто принести радість.
Свято в дитячому садку - важлива частина життя дитини. Це радісна подія, яка дозволяє дитині відпочити, розважитися і разом з тим духовно збагачує її, спонукає до творчості.

Свято Нового року - це одне з найголовніших моментів у житті дитини. Бо воно таїть у собі певну чарівність, загадковість та таємність. Ми повинні з Вами зберігати ті дитячі емоції. Підкріплювати це розвагами, бесідами, казками та іншим. Наповнювати їх серця мріями, теплом та по справжньому дитячою казкою.
Той, хто не розучився вірити в казку, здатний притягувати до себе дива. З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою колектив дошкільного підрозділу!