Перше вересня 2020

Дата: 01.09.2020 10:37

Барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічав своїх вихованців комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» першого вересня 2020року.

Свято Першого дзвоника завжди особлива подія для учнів, їхніх батьків, вчителів. Саме першого вересня розпочинається навчальний рік у закладах освіти. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені й веселощами, і цікавим, але важким навчанням.

З привітальним словом до присутніх звернулася директор ліцею Ніна Зєнькова, та побажала усім вдалого початку нового навчального року. Від імені шкільної родини директор подякував всім батькам за підтримку навчального закладу та турботу про дітей. Привітали Піщанську родину гості: почесний громадянин Дергачів Костянтин Сергійович Жидков, начальник Управління освіти, культури, молоді і спорту – Наталія Андріївна Давидова, депутат районної ради – В’ячеслав Олександрович Фісун.

Урочисту лінійку продовжили виступ ансамблю «Барвінок». Привітання першокласників та майбутніх випускників не залишив байдужими жодного присутнього.

На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх першокласники, головні герої свята, з старшими друзями-одинадцятикласників, вперше ступили на шкільний поріг. За ними всі школярі поспішили на свій перший урок.