Ми діти козацького роду!

Дата: 13.10.2021 14:55

"Ми діти козацького роду" - під таким девізом відбулося свято козацтва з участю середніх та старших дошкільнят. Діти проявили спритність у різних змаганнях, показали свою витривалість, бойовий дух, товаристкість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Вихователі розповіли про свято Покрови Святої Богородиці та традиції українців, які з ним пов,язані. Вихованці дізналися про людей, які з давних - давен захищали нашу Україну та вивчили заповіді, які повинен знати і виконувати кожен козак.

Які б зміни не відбувалися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини і повагу до українських традицій. Підготували і провели Конєва Т.М., Гузенко А.П., Капуза К.В.