День Синички

Дата: 12.11.2021 15:04

"Клопотун синиця - саду захисниця".

З давніх пір 12 листопада відзначався день Синички, тобто день зустрічі зимуючих птахів. У дошкільному підрозділі КЗ "Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка" відбулося інтегроване заняття з ознайомлення з природним довкіллям та художньо-продуктивної діяльності, присвячене дню Синички "Клопотун синиця - саду захисниця".

Заздалегіть діти зі своїми батьками виготовили годівнички. Дітлахи розвісили їх у шкільному саду і тепер пернатим друзям буде легше перезимувати.

Під час прогулянки вихователі разом з дітьми провели спостереження за птахами в саду та за природною прикметою визначили, якою буде погода. "Якщо синичка свище - буде ясний день, якщо пищить - буде морозна ніч." Так ось птахи навіщували мороз вночі.

Підготували заняття: Конєва Т.М. та Капуза К.В.