Щедрий вечір, добрий вечір!

Дата: 13.01.2022 19:39

Сьогодні, 13 січня пройшло святкування Щедрого вечора. Для нас дуже важливо збагачувати знання наших вихованців щодо традицій нашого народу, прививати інтерес до українського фольклору.

Старша група «Веселка» дуже відповідально підійшла до цього питання. Дітвора вдяглися за звичаями в українські костюми. Вивчили колядки, щедрівки, тематичні вірші, танцювали під обрядові пісні, водили Баранця.

Ми з нашими вихованцями не лише відсвяткували самостійно, а ще завітали в гості до директора навчального закладу Зєнькової Н.О. та вчителів та учнів початкової школи. Діти щедрували, а господарі дякували за привітання та обдаровували всіх гостинцями.

«Щоб були усі здорові ?

І не знали горя!

Вишиванкою стелилась ?

Щоби ваша доля!

Щоб в родині дружній вашій ?

Сміх лунав усюди!

Щедрий вечір, добрий вечір ?

Вас вітає, люди!»

Колектив закладу КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка» вітає всіх зі святами.