Психологічна служба ліцею

ДЕВІЗ: «Велика людина – це той, хто не втратив свого дитячого серця».                                                                                                          Мен-цзи

Шановні батьки!

Під час карантину, дистанційного навчання та у разі необхідності звертайтесь за порадами до практичного психолога ліцею Філіпович Н.М. за телефоном або вайбером 095-175-34-44.

Електронне листування natafilipov1958@gmail.com

Якою б не була жорстокою війна та всім необхідно пам'ятати, що під час важкого психічного стану вкрай важливо не забувати, що в першу чергу ЛЮДИНА потребує  найпростішої цінності - підтримки, якої ми можемо надати в любу хвилину та практичної допомоги.

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0 800 500 335 або 116 123 з мобільних
або стаціонарних телефонів цілодобово (безкоштовно, анонімно, конфіденційно)

Діяльність Національної дитячої «гарячої лінії»

Національна дитяча «гаряча лінія» – для дітей та про дітей. «Гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). З 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» стала доступною за коротким номером 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах.

На Національній дитячій «гарячій лінії» консультують психологи, юристи, соціальні працівники, соціальні педагоги та залучені експерти. Коло питань, з яких надаються консультації формується на основі отримуваних запитів від абонентів. Актуальні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», – насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, статеве життя, сімейні відносини, правосуддя щодо дітей, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.