A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка"
Дергачівської міської ради Харківської Області

COVID-19

До 31 березня 2022 року в Україні триває адаптивний карантин


УВАГА! Супергеройська зброя проти COVID-19

матеріал з сайту https://plus-plus.tv/ru/1plus1video


Із 23 вересня Україна перейшла у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв'язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет (переглянути тут: https://t.me/SerhiyShkarlet/321). Він зазначив: «При “жовтому” рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів».

З 10 жовтня в Харківській області посилюють карантинні обмеження та запроваждують карантинні заходи "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки COVID-19

У нашому ліцеї вакциновані усі вчителі та працівники, що становить 100%, тому  навчання продовжується (!) в очному режимі з дотриманням протиепідемічних норм – здобувачі освіти та вихованці відвідують ліцей!

  Наказом директора затверджені заходи щодо дотримання протиепідемічних норм, а також алгоритм дій під час виявлення у вчителя, працівника та здобувача освіти підозри на захворювання (переглянути тут: http://d-lyceum1.school.org.ua/covid19-16-07-55-10-09-2021/). Заходи проводяться в повному обсязі.

Просимо батьків свідомо поставитися до необхідності дотримуватися дітьми та учнями усіх протиепідемічних норм в ліцеї та вдома. Систематично проводити роз’яснювальну роботу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора