A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка"
Дергачівської міської ради Харківської Області

Про ліцей

                  

Ми центр нових ідей, програм.
Ми в пошуках і результатах.
І суперістина відома  нам:
Освічена людина лиш крилата
 
Освіта і освіченість. Ще з часів давньоруських прагнення до знань було в традиціях нашого народу. Освіта і освіченість — два крила, на яких тримається цивілізоване суспільство. І саме школа, в першу чергу, допомагає розправити крила і триматися польоту кожній людині.
 
Дергачівська перша ніколи не зупиняла свого поступу вперед. Сто чотири роки вона привітно відчиняє двері перед своїми учнями, вчителями, батьками. Го л о в н и м и завданнями школи завжди було, є і буде освіта, розвиток і виховання особистості. Час вимагає нових підходів і творчих пошуків.  Педагогічний колектив ліцею, у якому 57 відсотків випускники рідної школи, прагне постійного руху вперед, дбаючи про всебічний розвиток дитини як особистості та найвищої цінності суспільства. Родинний дух закладу сприяє розвитку талантів кожного здобувача освіти, а глибокі традиції закладають вихованцям високі моральні якості, національно-патріотичну свідомість, мотивують здоровий спосіб життя
 
Двадцять сім років очолює КЗ «Дергачіівський ліцей №1 ім. Д.Бакуменка», Ніна Олексіївна Зєнькова, заслужений працівник освіти України, яка створила імідж закладу не лише в місті й районі , а й далеко за його межами. За високі досягнення в розвитку освіти  Дергачівщини Ніна Олексіївна нагороджена нагрудними знаками МОНУ  «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», «Софія Русова» 
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень