Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Безпека понад усе"

Дата: 21.04.2024 08:00

Найвищі цінності суспільства – це людина,

її життя і здоров’я, недоторканість і безпека.

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, військові зі зброєю, погіршення екологічного стану довкілля, заміновані території – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

З 21.04 по 26.04 в нашому закладі оголошено Тиждень знань безпеки життєдіяльності.