"Зірки математики" Фестиваль наук "Віват, перша, віват!" Декада точних наук

Дата: 18.03.2021 08:43

Усі діти які вчаться в школі завжди ставлять одне і те ж питання, навіщо потрібна математика в житті? Всі ці формули, важкі рівняння, нерозв’язані завдання і таке інше. Навіть дорослі іноді задаються таким питанням, в чому її сенс, де вона знадобиться?

В рамках декади «Точних наук» для учнів 7-А класу була проведена математична гра «Зірки математики». Клас був об'єднаний у 5 команд. Діти змагалися в різних конкурсах та показали свої знання з різних розділів математики. Боротьба була запеклою між командами, але все ж таки перемогла дружба.

Такі предметні декади неймовірно піднімають зацікавленість учнів до вивчення предметів, дають можливість побачити у 'скучних' точних науках  неймовірні властивості, особливості застосування у повсякденному житті.

Олена Петрівна Мокринська, класний керівник 7-А класу