«Як думки впливають на наше життя» Інтерактивна зустріч з практичним психологом (практичний психолог ліцею Н.М.Філіпович, класний керівник Добрунова М.С.)

Дата: 13.01.2023 08:46

13 січня 2023 року з 6-А класом Комунального закладу «Дергачівський ліцей номер 1 імені Данила Бакуменка» (кл.керівник Добрунова М.С.) практичним психологом ліцею Філіпович Н.М. в режимі онлайн був проведений черговий захід на тему «Як думки впливають на наше життя». Слова – це цеглини із яких будується наше життя. Якщо не думати позитивно про своє навчання, здоров'я, майбутнє, і не пов'язувати свої думки з позитивними діями, то неможливо досягти успіху та бути щасливим. Тому діти міркували та приймали участь в експерименті, який показав як наші думки впливають на те, що ми помічаємо і знаходимо. А також діти виконали вправу для зняття напруги – «Зігріємо метелика» та розвивали уяву, виконуючи малюнок за заданими параметрами. Такі вправи розвивають гарні думки та поліпшують настрій. Приклади малюнків на світлині.

Класний керівник – Марина Добрунова

Практичний психолог ліцею – Наталія Філіпович