Декада біології та хімії 26-27.02.2019

Дата: 28.02.2019 09:21

26 – 27 лютого у закладі пройшли дні наук у рамках природничої декади під девізом: «Від мудрої дитини до мудрої людини». Мета: показати різноманіття рослинного і тваринного світу та їх потребу на збереження. Які науки є найцікавіші? Звичайно ж, природничі.

Під час декади були проведені заходи на різноманітну тематику: виставка газет, вікторини, загадки, гра - «Хто я?» - впізнай птаха за описом; демонстрація різних дослідів, конкурс «Розумник».

Учителі Філатова Л.К., Цюркало Г.Р. разом із учнями 7 класу провели ранкові зустрічі на яких довели, що біологія та хімія – це науки про життя. Учні-семикласники дивували школярів, проводячи цікаві досліді, декламували вірші.

Завершенням декади став конкурс під назвою «Розумник» в якому брали участь 7 команд (учні 5-10 класів). Команди отримали завдання різних типів: жеребкування, лото «Склади формулу», «Хто більше» - назви хімічні елементи зі словами «Протактиній». Завдання конкурсу, які отримували команди, дали можливість учням збагатити свої знання про флору, фауну та значення хімічних елементів у природі. Переможницею конкурсу «Розумник» стала учениця 10 класу – Островерх Марія.