Всеукраїнський Інтернет-конкурс «Життя домашніх тварин» від освітнього проєкту «На Урок» (учителі початкових класів)

Дата: 15.05.2023 09:27

Життя з домашньою твариною має безліч переваг, і очевидно, що люди це знають. «Домашні тварини приносять радість, допомагають, вчать відповідальності і співчуттю до інших, знімають стрес і можуть стати чудовим доповненням до вашої сім’ї» - розповідає консультантка щодо здоров'я і поведінки тварин Ерін Аскеланд.

Проте, перш ніж привести улюбленця додому, важливо розуміти, який догляд потрібен тварині, яка його вартість і скільки часу потрібно їй приділяти щодня. Учні початкової школи закладу активно взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Життя домашніх тварин» від освітнього проєкту «На Урок» та показали чудовий результат.

Вчителі початкових класів