Безпечний простір зустрічає першокласників (Вікторія Губка, класний керівник 1 класу)

Дата: 22.09.2023 11:38

19 вересня учні 1 класу  Дергачівського ліцею №1 вперше відвідали кімнату безпеки БК. Діти з нетерпінням чекали на цю зустріч. Були раді бачити один одного. Спочатку  з ними зустрівся шкільний психолог, Наталія Миколаївна. З метою покращення ментального здоров’я,  дітки розучили декілька вправ на релаксацію та на зняття тривоги. Потім із задоволенням малюки взялися за олівці.Наступним етапом стало виконання завдання на тренування творчого мислення, дрібну моторику, уміння підбирати потрібні кольори. А головне – відчути приналежність до своєї Батьківщини. Бо у процесі виконання завдання діти вчилися розповідати про Україну, розпізнавати державні символи, а також шанобливо ставитися до них. Завершилося все веселою грою. Діти пішли додому з підвищеним настроєм та надією на наступну зустріч.

Класний керівник 1 класу,  Вікторія Губка