Учасник програми Healty Schools

Дата: 10.10.2019 12:06

Чи любите ви смачну їжу?.А корисну? І, мабуть, добре знаєте,що смачне не завжди корисне. Вдома про здорову їжу
турбуються рідні, а як же бути в школі? У їдальні нашого ліцею величезну увагу приділяють здоровому харчуванню школярів і вихованців,і особливо - вітамінізації. Цілий рік ми смакуємо овочі і фрукти в шкільній їдальні. Це різні види салатів із моркви, капусти, буряка, гороху, квасолі та інше. А забезпечують їдальню овочами, які багаті на вітаміни самі учні разом з батьками. Уже понад двадцять років у закладі проходить ярмарок «Дари Піщанської землі», в рамках якого проводиться акція «Вітаміни на учнівському столі – цілий рік»». Після закінчення ярмарку до харчоблоку ми передаємо овочі, фрукти, які самі разом з батьками виростили вдома. Комісія у складі учнів, батьків і вчителів всі оприходує всі продукти. Отже, ми не чекаємо поки нам організують здорове і корисне харчування – і діємо самі. самі.