14 лютого - День Святого Валентина

Дата: 14.02.2020 12:11

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

В школі працювала стенд-пошта та «пошта закоханих» для учнів 1 – 11 класів. Учні активно взяли участь у святковому оформлені стін рідного ліцею.

Велика частина «валентинок» анонімна, не має зворотної адреси, написана справа наліво або лівою рукою. Так прийнято – це додає загадковості. Правда одержувачі потім змушені шукати анонімного посланника, якщо вірять у долю.

Кожен народ відзначає день святого Валентина по-різному. Британці, наприклад, в День святого Валентина посилають любовні послання не тільки друзям і знайомим, але і своїм домашнім тваринам. Японці ж виявилися більш оригінальні - вони переробили 14 лютого в «8 березня для чоловіків», коли подарунки отримують в основному чоловіки.

Вітаємо всіх з Днем Закоханих!

Кохайте і будьте коханими!!!