05 лютого - Всесвітній день читання вголос

Дата: 05.02.2020 12:29

Починаючи з 2009 року у різних країнах світу вперше стартувала цікава акція – Всесвітній день читання вголос. Вже одинадцять років учасники освітнього флеш-мобу обирають книжки на свій розсуд, знаходять вдячну аудиторію. Ця визначна подія відзначається більше ніж у 173 країнах світу. Дата проведення щороку змінюється, у 2020-му вона випала на 5 лютого. В читацькому флеш-мобі взяли участь учасники освітнього процес закладу та вихованці дитячого садочку. Найактивніші читачі бібліотеки серед учнів 9-10 класів взяли на себе обов’язки волонтерів читання. До уваги слухачів було запропоновано твори українських письменників: Василя Сухомлинського, Остапа Вишні, Данила Бакуменка, Василя Чухліба тощо. Надзвичайно приємним виявилося спілкування з наймолодшими школярами. Учні 1а класу (кл.керівник Губка В.В.) продемонстрували власні здобутки – своє вміння самостійно читати. Переконані, що акція надзвичайно важлива, це найкраща форма залучення дитини до книги та читання. Читаймо, українське!

Л.Г. Ярова, бібліотекар ліцею