Міжнародний день дитячої книги

Дата: 23.04.2019 12:53

Міжнародний день дитячої книги відзначається, починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального рівня нових поколінь людства. Це свято відзначається в День народження великого датського казкаря Г. Х. Андерсена (1805-1875).

23 квітня вихованці КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» відзначили Всесвітній день книги та авторського права. Про історію виникнення свята та його традиції в різних країнах розповіли учениці 10 класу. Школярі познайомилися з незвичайними пам'ятниками книзі у світі, пригадали, як саме нині твориться книга, відновили та пояснили афоризми відомих людей про роль книги в нашому житті.

Бібліотекар школи, Людмила Григорівна Ярова, підготувала відеофільм про читачів нашого ліцею, їх дивовижні подорожі книгами. Також учні дізналися про те, що у 2019 році чимало відомих їм книжок святкують ювілей з дня видання.