"Правила поведінки учасників дорожнього руху під час воєнних дій" урок спілкування для учнів 5-А класу (Світлана Урсу, класний керівник)

Дата: 23.04.2024 13:41

Сьогодні, коли  ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

В рамках  тижня безпеки життєдіяльності в нашому ліцеї, 24 квітня з учнями 5-А класу було проведено урок спілкування на тему "Правила поведінки учасників дорожнього руху під час воєнних дій."

Учні згадали правила безпеки для учасників дорожнього руху, дізналися ,що під час воєнного стану  можна робити, а що заборонено.

Також повторили алгоритм ,як потрібно діяти під час повітряної тривоги.

Світлана Урсу, класний керівник