День української писемності

Дата: 09.11.2021 14:22

9 листопада в дошкільному підрозділі КЗ"Дергачівський ліцей №1 ім.Д.Бакуменка" пройшло свято до Дня української писемності та мови, мета якого збагачення знань дітей про красу, милозвучність та багатство української мови, виховання у дітей поваги до рідної України. Під час свята вихователі з дошкільнятами провели тематичну бесіду-заняття, на якому діти розповідали вірші про рідну мову, співали українські пісні, танцювали народні танки, грали в ігри. Вихователі розповідали цікаву історію, як утворилися букви алфавіту, і як люди почали записувати слова за допомогою них. Завдяки проведеному заходу і діти, і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, відчути себе справжніми патріотами рідної держави.

Підготували та провели захід: Добрунова М.С., Гузенко А.П.,

Самкова А.О, Конєва Т.М, Капуза К.В.