День пам’яті та примирення в КЗ "Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка"

Дата: 08.05.2019 15:04

8 травня – День пам'яті та примирення, пам'ятний день в Україні. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2014 року, метою відзначення є «Гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

У закладі цей день розпочався мітингом-пам’яті. Хвилюючі слова старшокласниць, звернені до школярів примусили всіх затамувати подих «Ми не повинні, не маємо право, забути те, що відбулося 74 роки тому: якою ціною завойовано мир, чому нам пощастило народитися вільними людьми, кому ми повинні дякувати за це…?! Велика вдячність усім, хто кував Перемогу, пам’ять про них ми, молоде покоління, пронесемо у своїх серцях через усе життя». Інсценізація пісні «Алые рассветы» восьмикласниками, «Маки червоні» у виконанні третьокласників, урочиста хода рою «Піщанські соколи» стали підтвердженням того, що юнь не байдужа до героїчного минулого нашого народу. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Скорботної матері присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Зєнькова Ніна Олексіївна, директор школи, привітала всіх із наступаючим святом Перемоги, закликала пам’ятати ці трагічні події та побажала всім мирного неба.