«Поетичний калейдоскоп» для учнів 1-4 класів

Дата: 06.04.2021 15:05

У КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка» проходить декада філологічних наук. Учні 1 – 4 класів взяли участь у конкурсі «Поетичний калейдоскоп», епіграфом якого були слова: «Поезія – це сила чарівна, що музикою серце надихає». Діти приготували вірші про українську мову. Краса, багатство рідної мови залежить від кожного з нас, від нашого ставлення до слова, від уміння берегти чистоту живомовної стихії. Діти виразно читали твори українських поетів про рідну мову.

Диплом І ступеня отримали учні: Посохова Дарина,Холодний Дмитро,  Смалько Вероніка, Захарецька Єлизавета, Соломіна Вероніка, Островна Вікторія.

Диплом ІІ ступеня отримали учні: Гужва Богдан, Набегаева Діана, Вдовіна Надія, Ісаєва Ульяна, Іванчук Дмитро, Міщенко Єлизавета.

Диплом ІІІ ступеня отримали учні: Мотенко Вікторія, Романенко Анфіса, Юрченко Ярослав.

Цей конкурс залишив у серці кожного краплину любові до української мови.

Ярослава Гринишак, вчитель початкових класів