Конкурс ораторського мистецтва до Дня української мови та писемності

Дата: 08.11.2019 15:44

Мабуть, кожен із нас задумувався над тим, що ми їмо. Це, напевно, не випадково, бо здорове харчування, як ми все частіше переконуємося, є запорукою здоровя. Тому не випадково тема: «Чи завжди смачна їжа корисна?» стала актуальною для конкурсу ораторського мистецтва, який відбувся в закладі 8 листопада, у переддень Свята української та писемності. У вмінні переконувати аудиторію змагалися учні старших класів. Своїм красномовством вони намагалися донести до слухачів думку про перевагу здорового харчування над спокусами смачної, але водночас шкідливої їжі. Переконливо звучали виступи Кабаєва Іллі, Семенко Діани, Кантемир Вероніки та Погуляй Ангеліни. Змусили задуматись над шкідливістю фаст-фуду, чіпсів та сухариків Кічкайло Єлизавета та Тарасова Ольга. Найбільш переконливими стали оратори Решетняк Данііл та Ворона Кирило, які посіли перше місце .

Учасники конкурсу отримали соковиті, смачні та корисні призи - яблука. Також конкурсанти вирішили поділитися своїми міркуваннями із молодшими школярами, виступивши перед ними на годинах спілкування.