"Без права на забуття" - виховний захід присвячений 80 роковини трагедії Бабиного яру в 5-А та 5-б класах

Дата: 30.09.2021 15:55

30 вересня для учнів 5-А і 5- Б класів було проведено  виховний захід присвячений 80 роковини трагедії Бабиного яру - "Без права на забуття". Бабин Яр - трагедія, що " болітиме"  народам і державам, яка сталася на українській землі. Після Другої Світової війни пам'ять про трагедію була під забороною. Шокуючим фактом для дітей було те, що 103 тижні поспіль Бабин яр "поглинав" свої жертви та став могилою для майже 200 тис. людей різних національностей. Діти засвоїли просту істину - треба толерантно ставитись до людей різних  національностей. Зрозуміли, що неможливо зневажати людську гідність та людське життя. Зозуля К.В., Винограденко К.В.