21 вересня - Міжнародний день миру! (Олена Петрівна, класний керівник 10 класу)

Дата: 21.09.2023 16:00

21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру! Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, відмови від насильства, а також кожного з нас зробити щось заради миру. Щоб усі навчилися розуміти і поважати одне – одного та жити в злагоді заради збереження миру на всій Землі.

Цього дня для учнів 10 класу КЗ "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка" був організований квест у кімнаті безпеки.

Під час заходу діти розгадували кросворди та філворди, працювали з Qr-кодами, робили з паперу голуба мира, долучилися до вікторини. До учнів була донесена думка, що у світі різноманітних інтересів та думок різних націй, культур та релігій важливо прагнути до вирішення конфліктів через діалог та мирні засоби.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.

Олена Петрівна, класний керівник 10 класу