Літературний етюд «Шануймо рідне! Серцем закликаю…» (Яровлава Гринишак, класний керівник 4-А класу Людмила Ярова, бібліотекар ліцею)
Дата: 13.12.2021 16:30
Кількість переглядів: 194
Готуючись до відзначення роковин з дня народження відомого письменника – земляка Данила Бакуменка, учні 4-А класу взяли активну участь у проведенні літературного етюду «Шануймо рідне! Серцем закликаю…» за однойменним твором « Слово до земляків. Духовна спадщина рідного краю». Звучання віршів письменника, презентаційні матеріали до твору надихнули школярів на глибоке вивчення творчості письменника, а також історії рідного краю.
Вразили юні ліцеїсти: Дехтяренко Єгор, Посохова Дарина, Нікітін Артем, Гужва Богдан, Кот Олександр – виразним читанням поезій зі збірки «Кардіограма мужності».
Яровлава Гринишак, класний керівник 4-А класу
Людмила Ярова, бібліотекар ліцею