Онлайн зустіч учнів початкової школи з провідним інспектором ДСНС "Мінна безпека"

Дата: 13.10.2023 16:51

13 жовтня відбулася онлайн зустріч з провідним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій у Харківській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Поповим Юрієм Володимировичем. Учні початкової школи уважно прослухали всі поради щодо мінної безпеки. Бесіда проводилась з метою  повторення правил поведінки під час знаходження вибухонебезпечних предметів, нагадування про оповіщення при надзвичайних ситуаціях мирного часу. Також було нагадано про «Безпеку під час експлуатації електроприладів  в нічний час», «Небезпечні ситуації в житті людини», «Небезпека  знаходження підозрілих незнайомих предметів», тощо. Працівники  Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликали учнів щодо безпеки їхньої життєдіяльності, техніки безпеки та правил поведінки під час екстремальної  ситуації. Для учнів нашої школи  зустріч  з працівниками Державної служби України стала прикладом корисної співпраці.