"Герої не вмирають!" класна година для учнів 9-А класу (Олена Мокринська, класний керівник 9-А класу)

Дата: 20.02.2023 17:00

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цей День відзначається щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 р. «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 17 лютого 2021 р. Верховна Рада України визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. Для учнів 9-А класу КЗ "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка" була проведена класна година "Герої не вмирають!".  День Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.

Олена Мокринська, класний керівник 9-А класу