День Нептуна в пришкільному таборі "Веселка"

Дата: 05.06.2019 17:06

«Ти, водичко, сколихнись, цар Нептун скоріш з`явись!», - такими словами дітвора пришкільного табору «Веселка», що працює на базі КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка»,  закликала морського царя на свято Нептуна. Головними героями вистави стали також чарівні русалки та Кікімора. Вони співали пісні і танцювали. А під веселу пісню морської принцеси ніхто не зміг всидіти на місці.

Водяник, що прийшов на звуки свята, розважав дітей смішними конкурсами. Малеча змогла випробувати себе у вмінні помірятися силою, витривалістю і кмітливістю. Але з найбільшим нетерпінням учасники свята чекали на традиційне обливання з бризкалок. Усі отримали масу яскравих вражень і позитивні емоції. Традиційно, Свято Нептуна – це запорука відмінного настрою!