9 жовтня 2021 учні КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» здійснили поїздку до міста Запоріжжя та на острів Хортиця

Дата: 12.10.2021 17:14

9 жовтня 2021 учні КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» здійснили поїздку до міста Запоріжжя та на острів Хортиця, де відвідали історико-культурний заповідник «Запорізька Січ». Цікаво було побувати на території старовинної козацької фортеці, відвідати козацькі курені, будинок кошового отамана, дерев’яну церкву.

Особливо сподобалося виступ козаків на Хортиці. Глядачам було продемонстровано козацькі забави та розваги – яскраві костюми, трюки на породистих конях, навички володіння зброєю, батогом – все це у виконанні бравих козаків.

Екскурсанти в місті Дніпрі відвідали Набережну, яка є візитною картою цього міста. На Набережній розташовано багато пам’яток культури: двадцятивосьмиповерхові башти-близнюки, світломузичний водопад «Білий Лебідь», храм святого Миколи, водопад «Поріг Ревучий», куля бажань.

Поїздка учнів до міст Дніпра та Запоріжжя збагатила знання учнів про історію та культуру нашої країни.

Юлія Дерев’янко, вчитель історії