Виховання музикою

Дата: 07.02.2020 17:30

Музика – засіб виховання, коли це усвідомлено сприймається дитиною. Людина, якій в дитинстві розкрили вікно в світ прекрасного, вміє повніше і радісніше сприймати життя, бачити світ багатосторонньо.

Музичне мистецтво має величезне значення в розумовому, моральному, естетичному і фізичному вихованні. Ми, вчителі, допомагаємо дітям побачити красу в природі, в праці, вчимо хвилюватися і радіти. Навчаючи музиці, ми впливаємо на загальний розвиток і духовний світ дитини.

Діти вчаться слухати музику, співати, танцювати, виконувати ролі у театралізованих виставах. В процесі розучування, співу в дітей розвивається пам’ять, міцніють голосові зв’язки, уміння правильно дихати. Йде постійна робота над дикцією.

Хочеться і батькам побажати, щоб удома, на відпочинку, під час прогулянок зі своїми дітьми ви приділяли увагу музичному вихованню своїх дітей і допомагали реально сприймати дійсність у всій красі й різноманітті.

А.В.Завгородня, вчитель початкових класів