Історична година "Сторінками нашої історії" для учнів 9-Б класу (Світлана Урсу, класний керівник 9-Б класу)

Дата: 20.02.2023 17:41

Їх назвали Небесною сотнею-українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем, за свою Батьківщину, за європейський вибір. У рамках вшанування вічної світлої пам'яті жертв цих страшних подій 20 лютого 2014 року, до дня пам'яті героїв Небесної сотні учні 9- Б класу зібралися на онлайн "Історичну годину", щоб згадати ці сторінки нашої історії. У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам'ять героїв. Тепер над усіма нами – варта Небесної сотні. Ми не маємо права їх зрадити. Про це говорили дев'ятикласники. Герої не вмирають.

Світлана Урсу, класний керівник 9-Б класу