A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка"
Дергачівської міської ради Харківської Області

Науково-практичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти Дергачівського району

Дата: 10.12.2019 17:47
Кількість переглядів: 200

10 грудня на базі КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка» відбувся науково-практичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти Дергачівського району з теми «ОПОРНИЙ ЗКЛАД: Здобутки. Перспективи. Проблеми». Директор ліцею Ніна Олексіївна Зєнькова відкрила семінар словами відомого педагога Костянтина Ушинського «Важливе значення має дух закладу, але цей дух живе не серед стін, не на папері, а в характері більшості вчителів і від них переходить у характер вихованців», які є значимими для нашого ліцею. Мета семінару: познайомити присутніх із завданнями щодо створення в опорному закладі єдиного освітнього простору та безпечного освітнього середовища; поділитися здобутками, перспективами розвитку та проблемами нашого закладу як опорного. Завдання семінару: розкрити зміст ключових позицій щодо створення та діяльності опорного закладу в умовах нового освітнього простору. Учасниками семінару були: перший заступник голови Дергачівської районної ради В. Стрілець, перший заступник голови Дергачівської районної державної адміністрації І.Гаплєвська, начальник управління освіти, культури і туризму Н.Давидова, заступник начальника управління – завідуюча відділом освіти – К.Скрипка, завідуюча інформаційно-методичним центром відділу освіти – О.Волкова, методисти інформаційно-методичного центру відділу освіти, директори ЗЗСО Дергачівського району, голова громадської організації «Батьківський рух Харківщини» – М.Хоша.

Опорний заклад освіти – це заклад загальної середньої освіти, що має зручне розташування для підвезення дітей з інших населених пунктів, забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами, має сучасну матеріально-технічну і навчально-методичну базу та спроможний забезпечувати на належному рівні здобуття профільної освіти (п.2 ст.13 Закону України «Про освіту»).

У програму семінару входило:

  • ранкова зустріч із здобувачами освіти 5 – 11 класів;
  • ранкове коло в дошкільному підрозділі;
  • ранкове коло в 1-Б та 2-Б класах;
  • екскурсія «Історія школи в документах, світлинах, спогадах»;
  • презентація закладу «Здобутки. Перспективи. Проблеми»;
  • презентація офіційного сайту ліцею та його розділів (від дошкільнят до учнів, долаємо перші кроки, здобуваємо середню освіту, на порозі самостійного життя);
  • калейдоскоп фрагментів уроків з використанням інтерактивної дошки: урок географії (6-А клас), урок геометрії (8 клас), урок біології (7-А клас), урок математик (3-А клас).

Для учасників семінару організовано екскурсію в Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На завершення запрошені гості та директори закладів загальної середньої освіти Дергачівського району ознайомилися з фільмом «Миті шкільного життя».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень