До Дня пам’яті жертв Голодомору «Україна пам’ятає» долучилися учні 7-Б класу (Світлана Юрченко, класний керівник 7-Б клас)

Дата: 26.11.2021 18:05

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Учні 7-Б класу КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» долучились до Дня пам’яті жертв Голодомору «Україна пам’ятає».

Екскурсом в історію для дітей стала тематична години спілкування, на якій діти дізналися про трагічне минуле свого народу, де мали змогу ознайомитися з фотоматеріалами про Україну 1932-1933 років, фотографіями людей, яким вдалося вижити в ті трагічні часи, репортажами з життя селянства. Все це викликало у сучасної молоді багато роздумів: про життя, про країну, про минуле, сьогодення і майбутнє.

Головне, що усвідомили семикласники: Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю…

Світлана Юрченко, класний керівник 7-Б класу