Учасники інтернет-олімпіади (2-Б клас, кл.керівник С.О.Бало)

Дата: 05.02.2020 18:15

Учні 2-Б класу КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» виявили неабияку зацікавленість до наук. Інтернет-олімпіаду пройшли всі учні класу. Такі результати свідчать про високий рівень мотивації та зацікавленості дітей, а також про глобальну діджиталізацію освіти, адже олімпіада проходить в онлайн-форматі. Саме тому участь могли взяти всі учні, незалежно від рівня знань.

Усі учні, які виконали олімпіадні завдання, отримали дипломи чи сертифікати про участь. Класний керівник, Світлана Олександрівна Бало, отримала свідоцтво за підготовку учасників.

Інтернет-олімпіада – новий формат змагання для учнів, завдяки якому вони можуть проявити себе. А ще це унікальне поєднання тренду діджиталізації освіти, духу змагання та потреби у перевірці якості освіти.