"Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування" Класна година в 8-Б класі, класний керівник Світлана Урсу

Дата: 16.11.2021 18:33

Міжнародний день толерантності- свято,яке відзначається 16 листопада в усьому світі.Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.

У рамках відзначення цього дня та з метою формування в  учнів загальнолюдських моральних цінностей,активної життєвої позиції для учнів 8- Б класу було проведено годину спілкування "Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування".

Спілкування було спрямовано на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві,потребу злагоди,поваги до інших людей,їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

Учні обговорювали принципи толерантності, коментували висловлювання відомих людей,конкретні життєві ситуації.

День толерантності - це не просто формальна подія для підвищення загальної обізнаності, а дієвий інструмент,що сприяє створенню здорової психологічної атмосфери у класі та запобіганню насилля.

Світлана Урсу, класний керівник 8-Б класу