11 лютого - День інформатики (Природничо-математична декада фестивалю наук "Віват, перша, віват""

Дата: 11.02.2020 19:11

Одним із завдань, яке ставить перед собою школа, - навчити учнів отримувати інформацію з різних джерел, опрацьовувати, аналізувати, зберігати її та на основі вивченого приймати правильні рішення. Традиційними у нашому ліцеї є проведення тематичних днів під час відповідних декад. Це вносить різноманітність у шкільне життя, підвищує рівень знань учнів з навчальних предметів, розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, самостійність та наполегливість. 11 лютого в нашому ліцеї було проведено тематичний день інформатики. Він пройшов яскраво та насичено. Діти отримали задоволення від цікавих вікторин, конкурсів, ігор, пов’язаних з інформатикою. У початкових класах було проведено брейн-ринг «Знавці інформатики. Учні 5-х класів подорожували країною Терабайта, Онляндія, відповідаючи на цікаві запитання. Серед учнів 7-х класів проведено гру «Джерела інформації навколо нас», учні 8 класу відповідали на запитання анкети «Комп’ютерна та інтернет-залежність» та прийняли участь в он-лайн олімпіаді. Учні 9-11 класів вправлялися у конкурсі знавців інформаційних технологій. Тематичний день пройшов цікаво, насичено, радісно.