Святий Миколай в гості завітав!

Дата: 21.12.2021 19:34

День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, щоб заглянути під подушку та отримати якийсь подаруночок. У цей день Микола Чудотворець ближче до нас як ніколи.

17 грудня в дошкільному підрозділі КЗ "Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка" пройшло справжнє свято до Дня Святого Миколая. До малят завітали аніматори в костюмах  Снігурки та Діда Мороза. Гості разом з дітками та вихователями водили хороводи, розважалися з мильними бульбашками. Також у програмі заходу були музичні та танцювальні номери, цікаві ігри. Кожна дитина окремо побувала в мильній оболонці бульбашки.

Свято пройшло весело та цікаво, а в кінці свята Дід мороз роздав від Святого Миколая діткам подарунки і побажав усім міцного здоров,я, миру та благополуччя.