Година спілкування «Усі ми різні ‒ усі ми рівні» (Ніна Островерх та Людмила Щербаченко, класні керівники 3-А та 3-Б класів)

Дата: 17.10.2023 20:44

16 листопада, у світі відзначають Міжнародний день толерантності. Толерантність – саме те, чого так не вистачає зараз людям. Здатність терпимо і з розумінням ставитись до оточуючих, це невід’ємна складова сучасного життя. Адже кожен із нас унікальний. Не кращий і не гірший, а просто інший. Бути людяними, вміти слухати, сприймати та розуміти, пробачати та цінувати, підтримувати та поважати один одного, – саме цьому ми намагаємося навчати наших учнів.

Учні 3-х класів провели годину спілкування «Усі ми різні ‒ усі ми рівні», де вони зрозуміли, як важливо бути терплячими один до одного, прагнути добра, миру і любові.

Діти   виготовили «Дерево толерантності», створили модель толерантної людини. Толерантності потрібно вчитися і можна навчитися. Вчимося толерантності, щоб врятувати світ.

Ніна Островерх, класний керівник 3-А класу

Людмила Щербаченко, класний керівник 3-Б класу