Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років

Сьогодні, 22 листопада, учнями ліцею було вшановано пам’ять жертв Голодомору. Голодомо?р 1932—1933 років — геноцид українського народу. Спланована конфіскація врожаю зернових та усіх інших продуктів харчування у селян представниками радянської влади впродовж Голодомору 1932—33 років безпосередньо призвела до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах, при цьому радянська влада мала значні запаси зерна в резервах та здійснювала його експорт за кордон під час Голодомору, забороняла та блокувала виїзд голодуючих поза межі України

13:12 22.11.2018

Педагогічні читання вчителів «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: вивчати минуле, творити сьогодення, передбачати майбутнє»

21 листопада 2018 року на базі ліцею відбулися педагогічні читання вчителів «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: вивчати минуле, творити сьогодення, передбачати майбутнє»

13:10 21.11.2018

Вітаємо учнів з успішним початком у науково-дослідницькій роботі

17 листопада 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулася обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України, в якій взяли участь учні 6-11 класів.

13:07 20.11.2018

Районний конкурс "Інші"

Учні нашого ліцею взяли участь у районному конкурсі "IНШI". Коли ми разом у нас можливостI "Без меж".Глибокий за змiстом відеоролик створили учні 9 класу.

08:23 16.11.2018

«З книжних слів набираємося мудрості і стриманості» до Дня української писемності та мови

В групі продовженого дня учні 2х класів долучилися до святкування Дня української писемності та мови. Вихованці підготували для своїх однокласників загадки, ребуси, прислів’я. Заключним етапом заходу стало спільне виготовлення лепбуку на тему «З книжних слів набираємося мудрості і стриманості»

16:34 09.11.2018

Веб-квест "Слово до слова - зложиться мова" до Дня української писемності та мови

9 листопада до Дня української писемності і мови учні 6-Б класу відправилися в цікаву віртуальну подорож з елементами веб-квесту «Слово до слова – зложиться мова». На учнів чекали 2 зупинки з різними завданнями та рівнем складності, де вони застосували свої знання та кмітливість

16:02 09.11.2018

Радіодиктант #пишеморазом

Вісімнадцятий рік поспіль 9 листопада в День української писемності та мови з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури населення учні нашого ліцею писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

15:29 09.11.2018