Акція "За чисте довкілля - 2019"

21 березня у рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля-2019» було дійснено весняне прибирання пришкільної території. Учні та вчителі взялися до робочого інвентарю та з ентузіазмом почали прибирати торішнє листя та траву. Кожен учень розуміє, що наша школа - їхня друга домівка, тому прагне зробити територію школи чистою та доглянутою. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує дитячий колектив у міцну дружню команду. Під час такої суспільно-корисної праці вихованці школи вчаться дбати не лише про довкілля, а й допомагати один одному.

08:36 21.03.2019

Екскурсія на хлібозавод "Кулиничі"

Учні 1-А класу разом з класним керівником Ярославою Михайлівною Гринишак знайомляться з різними професіями. Цікаво і змістовно пройшла екскурсія на хлібозавод «Кулиничі»

09:14 14.03.2019

Атестаційний марафон в КЗ "Дергачівський ліцей № 1"

Напередодні завершення атестаційного марафону голова атестаційної комісії закладу Ніна Олексіївна Зєнькова зустрілася з творчою групою вчителів, які вивчали педагогічний досвід колег, що атестуються у 2019 році

09:03 14.03.2019

Інтерактивне спілкування членів ПТК, учасників дослідно-експериментальної роботи з проблеми "Здоров’язбережувальна технологія "Навчання в русі" в системі оздоровчо-виховної роботи освітніх закладів"

Здоров’я нації – це соціальна цінність і невід’ємна частина суспільного багатства. Як виховати здорову дитину, у якої не болить ні душа, ні тіло – ця проблема залишається ключовим фактором у діяльності освітніх закладів. І тому, 13 березня 2019 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Комунальним закладом «Дергачівський ліцей №1» Дергачівської районної ради проведено інтерактивне спілкування № 1 педагогічного творчого клубу (ПТК) учасників дослідно-експериментальної роботи з проблеми «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів».

16:34 13.03.2019

Свято Масляної в ліцеї (06.03.2019)

Масляна – це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи.

16:24 06.03.2019

Масляна в Харківському центрі професійно-технічної освіти

05 березня учні КЗ «Дергачівський ліцей № 1» буди запрошені на свято Масляної, яке проводив Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Діти не просто були учасниками дійства, для них було проведено майстер клас. Шестикласники залюбки випікали млинці і пригощали всіх. Адміністрація ліцею вдячна за співпрацю Харківському центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

11:21 05.03.2019

Декада біології та хімії 26-27.02.2019

26 – 27 лютого у закладі пройшли дні наук у рамках природничої декади під девізом: «Від мудрої дитини до мудрої людини». Мета: показати різноманіття рослинного і тваринного світу та їх потребу на збереження. Які науки є найцікавіші? Звичайно ж, природничі.

09:21 28.02.2019